O nás

 

Firma XO CZECH s.r.o. byla založena v červnu 2014. První „setkání“ s divinem KVINT se uskutečnilo na pracovní cestě majitelů firmy LABARA (současně i firmy XO CZECH s.r.o.), kteří do Moldávie cestují pravidelně. Čím častěji se majitelé „setkávali“ s tímto lahodným a luxusní pitím, tím více sílila myšlenka seznámit s tak znamenitým brandy také zákazníky na českém trhu. A tak se zrodila spolupráce mezi firmami KVINTTiraspolu a XO CZECH ve Velké Bíteši.

V současné době již sedmým rokem vlastníme výhradní práva na dovoz této značky do České republiky. Kromě brandy ve stáří 3-60 let jsme do sortimentu přidali také moldavská vína, především pak PASTORAL a FETEASCA NEAGRA – zástupci moldavských červených vín.

Na přání našich stálých věrných zákazníků jsme do sortimentu natrvalo zařadili také i šumivá vína z Moldávie značky MAURT z Kišiněvu.

Pravidelně se účastníme výstav a degustací v České republice, protože zastáváme názor, že aby byl náš zákazník vždy spokojený, musí mít možnost naše produkty nejdříve zdarma ochutnat. Každý rok navštívíme Moldávii, kde pro Vás hledáme nové a nové lahodné nápoje. Stále větší oblibě se těší naše degustace, ať jsou to degustace řízené nebo degustace volné. S brandy doprovázíme vernisáže, sportovní zápasy a jsme pravidelným účastníkem několika firemních akcí. Degustaci si může kdokoli objednat, napsat a my připravíme nabídku na míru.

Naši stálicí se stala značka RADAMIR. Máme exkluzivitu pro nákup vodky. V této chvíli máme již 20 druhů. Úžasně vypadají a ještě lépe chutnají.

Novinkou se stala WHISKY OLD CASK z MOLDÁVIE značky KVINT.

Do našeho sortimentu jsme zařadili v roce 2022 nový závod MINI CASTEL a jeho tichá vína z Moldávie.

Společnost XO CZECH s.r.o. chce oslovovat své stávající i nové zákazníky těmi nejkvalitnějšími produkty. Naší vizí je dovážet pro Vás nápoje, které nejsou běžně dostupné na českém trhu, ale o to více jedinečné, originální a především kvalitní.

 

Děkujeme Vám za Vaši přízeň!

Oskar Mühlhansl

Jednatel společnosti

a

Bc. Pavlína Procházková, BA

Manažer prodeje