O nás

Firma XO CZECH s.r.o. byla založena v červnu 2014. První „setkání“ s divinem KVINT se uskutečnilo na pracovní cestě majitelů firmy LABARA (současně i firmy XO CZECH s.r.o.), kteří do Moldávie cestují pravidelně. Čím častěji se majitelé „setkávali“ s tímto lahodným a luxusní pitím, tím více sílila myšlenka seznámit s tak znamenitým brandy také zákazníky na českém trhu. A tak se zrodila spolupráce mezi firmami KVINT v Tiraspolu a XO CZECH ve Velké Bíteši.

V současné době již třetím rokem vlastníme výhradní práva na dovoz této značky do České republiky. Kromě brandy ve stáří 5-50 let jsme do sortimentu přidali také moldavská vína, především pak KAGOR - klasický zástupce moldavských červených sladkých vín.

Na přání našich stálých věrných zákazníků jsme do sortimentu natrvalo zařadili také rumy Ron Espero z Dominikánské republiky. Tyto rumy jsou výjimečné svojí chutí a také svojí příznivou cenou ve srovnání s vysokou kvalitou nápoje.

Pravidelně se účastníme výstav a prodejních trhů v České republice, protože zastáváme názor, že aby byl náš zákazník vždy spokojený, musí mít možnost naše produkty nejdříve zdarma ochutnat. Každý rok navštívíme Moldávii, kde pro Vás hledáme nové a nové lahodné nápoje. Stále větší oblibě se těší naše degustace, ať jsou to degustace řízené nebo degustace volné. S brandy doprovázíme vernisáže, sportovní zápasy a jsme pravidelným účastníkem několika firemních akcí.

Společnost XO CZECH s.r.o. chce oslovovat své stávající i nové zákazníky těmi nejkvalitnějšími produkty. Naší vizí je dovážet pro Vás nápoje, které nejsou běžně dostupné na českém trhu, ale o to více jedinečné, originální a především kvalitní.

 

Děkujeme Vám za Vaši přízeň!

Oskar Mühlhansl

Jednatel společnosti

K zobrazení této stránky Vám musí být nejméně 18 let.

Prosím potvrďte Váš věk