Brandy a vína KVINT

Zkratka KVINT je tvořena prvními písmeny ruských slov "коньяки, вина и напиткиТирасполя" v překladu: brandy, víno a nápoje z Tiraspolu.

Historie výrobního závodu KVINT se datuje do roku 1897, kdy byla poprvé spuštěna výroba v Tiraspolu. V současné době patří nápoje pod značkou KVINT mezi nejoblíbenější nejen na trzích bývalého sovětského impéria, ale také v jiných částech světa. Je to nejen díky investicím do nejnovějších technologií podle francouzského vzoru výroby koňaku, ale hlavně díky zachování dlouholetých tradic výrobního procesu. Původní receptury založené na používání výhradně přírodních surovin si dědí vinaři z generace na generaci.

Každý rok společnost KVINT vyrobí a prodá více než 20 milionů lahví alkoholických nápojů. To zahrnuje více než 70 různých druhů destilátů a vín, více než 30 druhů brandy ve věku od 3 do 50 let, z nichž každé nabízí svou chuť a vůni, stejně jako atraktivní a moderní design.

KVINT je pravidelným účastníkem různých mezinárodních výstav a degustačních soutěží, kde výrobky KVINT získaly několik ocenění: 3-krát Super Grand Prix pohár, 21-krát Grand Prix pohár a více než 180 zlatých a stříbrných medailí.

Díky těmto úspěchům a objemu výroby se výrobní závod KVINT řadí mezi pilíře národního hospodářství Podněsterské moldavské republiky, poctěn vyobrazením na 5 rublové bankovce.

Výrobní závod KVINT je také držitelem certifikátu ISO 9001.

K zobrazení této stránky Vám musí být nejméně 18 let.

Prosím potvrďte Váš věk